Nasi klienci o LimeBook

"Od momentu wdrożenia LimeBook w naszym zespole ściślej współpracujemy, używamy mniej Excel’i a nasza efektywność wzrosła"
"Zdalna rejestracja i szkolenia to realny sposób na ograniczenie transmisji wirusa COVID-19. Bez LimeBook moja praca byłaby dużo trudniejsza i bardziej ryzykowna"
"Świadomość, że moi podwykonawcy są przeszkoleni oraz, że mogę w każdym momencie wygenerować listę ewakuacyjną sprawia, że czuję się bezpieczniej"
"Łatwość przygotowywania pozwoleń na pracę to pierwsza korzyść, druga to klarowność jaką LimeBook wprowadziła w nasze działania."
"Zrobiliście aplikację dla ludzi. Prosta i przejrzysta. Cenię sobie to, że mam do dyspozycji tylko to co potrzebuję, i nic więcej"
"Mobilność jest dla mnie istotna. Projekty, które realizuje ograniczają mi dostęp do biura i komputera. 90% pozwoleń, które wystawiam realizuje w terenie."
"Przewidywalność wykonywanych procesów to dla nas największa korzyść jaką dała nam Wasza aplikacja. W naszej branży (logistyka) to podstawa skutecznego zarządzania"

Korzyści dla Twojej organizacji

AUTOMATYZACJA PROCESÓW rejestracji, szkoleń i tworzenia pozwoleń na pracę pozwoli na znaczące oszczędności czasu i kosztów pracy.

PRACA ZESPOŁOWA wspomagana narzędziami LimeBook jest prosta i efektywna. Role przydzielone poszczególnym uczestnikom procesu pozwolą na dostęp tylko do tych informacji, które są im potrzebne w danym momencie.

NATYCHMIASTOWE RAPORTOWANIE jest możliwe dzięki prostemu w obsłudze interfejsowi mobilnemu. Używając telefonu sporządzisz raport z dowolnego miejsca a następnie wyślesz go swoich współpracowników.

DYSTANS SPOŁECZNY I REŻIM SANITARNY są zachowane dzięki możliwości zdalnej rejestracji i szkoleń, co pozwala ograniczyć kontakt fizyczny z osobami spoza organizacji.

CZAS OD DECYZJI DO WDROŻENIA liczymy w dniach i dostarczamy w pełni funkcjonalne narzędzia zgodne z obowiązującymi w organizacji procesami.

ŁATWOŚĆ W DOSTOSOWANIU do standardów Państwa organizacji jest możliwa dzięki elastycznej architekturze i wsparciu technicznemu naszego zespołu. Aktualizacja na bieżąco zapewnia pełną zgodność z obowiązującym prawem.

SYSTEM POWIADOMIEŃ mailowych i SMS-owych automatycznie poinformuje pracowników o konieczności podjęcia wymaganej proceduralnie akcji, wyśle przypomnienie, a jeżeli będzie taka potrzeba, ostrzeże o niebezpieczeństwie.

DANE OSOBOWE gości, kontrahentów i pracowników przetwarzamy w zgodzie z RODO. Aplikacja LimeBook jest w pełni dostosowana do europejskich standardów prawnych.

Korzyści dla Ciebie i Twoich współpracowników

ŁAD jaki wprowadza LimeBook w procesy zarządzania gośćmi i kontrahentami sprawi, że nic Ci nie umknie, niczego nie zapomnisz i wszystkiego dopilnujesz.

AUTOMATYZACJA procesów związanych z wypełnianiem dokumentów i zarządzaniem zwolni Cię z obowiązku wykonywania powtarzających się i pochłaniających dużą ilość czasu zajęć.

MOBILNOŚĆ aplikacji sprawi, że zarejestrowanie i przeszkolenie kontrahenta, a także przygotowanie dla niego pozwolenia na pracę będzie możliwe z każdego miejsca o każdej porze.

SYSTEMOWO PRZESZKOLENI KONTRAHENCI rzadziej podejmują ryzykowne działania - potwierdzają to badania nad związkiem bezpieczeństwa pracy a kulturą organizacyjną firmy.

© 2018-2021 Lime Access